Single post

Odzież reklamowa – klub piłkarskie

odzież reklamowa

odzież reklamowa

Zastanawiając się nad wyborem oferty z kategorii odzież reklamowa, można dojść do prostego wniosku, którym będzie wykorzystanie lokalnych klubów piłkarskich, które niezależnie od szczebla rozgrywek zawsze przyciągają tłumy kibiców. Liga okręgowa, ekstraklasa, nie ma różnicy. Kibice pozostają wierni miejscowym barwom. To czyni kluby piłkarskie atrakcyjnymi miejscami na promocję każdego, lokalnego przedsiębiorstwa. Na podobną reklamę można zdecydować się także w sąsiednich miejscowościach, wszak ludzie często jeżdżą do pobliskich miast i miasteczek szukając odpowiedniej dla siebie oferty usług.

Piłkarze klubu sportowego potrzebują profesjonalnych strojów z numerkami, herbem klubu, ewentualnie nadrukowanymi nazwiskami zawodników. Na trykocie jest również miejsce na reklamę sponsora, w tym przypadku  - waszej firmy, która decyduje się umieścić tam swoje logo/nazwę. Odzież reklamowa może mieć także postać dwuczęściowych dresów, w których piłkarze będą przyjeżdżać na stadion i jeździć na mecze wyjazdowe. Co więcej, panowie będą potrzebowali także getrów i torb sportowych, w których wygodnie przetransportują wszystkie te rzeczy wraz z obuwiem piłkarskim. Reklamę można poszerzyć również o sekcję żeńską o ile istnieje. Damska piłka nożna cieszy się coraz większym zainteresowaniem, więc taka forma promocji również może pozytywnie wpłynąć na klientów. Inną opcją będą grupy juniorskie, w których chłopcy szlifują swoje talenty marząc o profesjonalnej karierze prawdziwego piłkarza, przyszłego reprezentanta Polski.

Odzież reklamowa nie musi być tylko podziwiana na zawodnikach przez zebrany tłum. Można również sprzedawać koszulki dla kibiców, na których także znajdzie się logo sponsora. Ewentualnie takie upominki mogą być wręczane w ramach nagród za różnego typu konkursy, gdy organizowane są festyny z okazji świąt czy kolejno rozpoczęcia i zakończenia sezonu. Kolejną opcją do wyboru są czapki, na których wykonuje się nadruki zgodne z projektem, dlatego mogą być szeroko wykorzystywane.