Single post
kubki-reklamowe-27942-sm.jpg

Kubki reklamowe z akcesoriami – nowy pomysł na prezent

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Kubki z nadrukiem to często spotykany gadżet. Kubki prezentowe możemy kupić w sklepie spożywczym, kwiaciarni, kiosku…Ale kubki z akcesoriami są rzadziej spotykane. Może dlatego, że są droższe. Może są jeszcze mało popularne. Jednak z pewnością warto na nie zwrócić uwagę. Okazji, by je wręczyć jest co nie miara. Walentynki, Dzień Matki, Dzień Ojca, Boże Narodzenie – to tylko kilka z setek okazji. Jeżeli sam kubek (jako prezent) jest dla Ciebie zbyt skromny lub po prostu nudny, kubki z dodatkowymi akcesoriami są właśnie dla Ciebie!

Cóż takiego można dołączyć do kubka reklamowego, by uczynić zeń atrakcyjny prezent? Z pewnością sitko do parzenia herbaty. Kubki reklamowe z takim właśnie sitkiem do zaparzania to podarunek niezwykle praktyczny. Amatorzy herbaty sypanej, którzy odczuwają wyraźną różnicę w smaku pomiędzy herbatą z torebek, a herbatą liściastą (na korzyść tej drugiej), będą z pewnością zadowoleni.

Ale nie tylko sitka do zaparzania herbaty. Kubki reklamowe z podkładką korkową (lub podkładkami) to kolejna odsłona kubka jako prezentu. Kto będzie zadowolony z takiego upominku? Na pewno nie tylko pedanci, którzy nie wyobrażają sobie mało estetycznego śladu po kubku na stole. Będą zadowoleni również fani gadżetów. Jeżeli znamy kolorystykę salonu lub kuchni osoby, którą chcemy obdarować, dopasujmy tonację kolorystyczną podkładek do tychże wnętrz. Pamiętajmy również, że podkładki nie muszą być wykonane tylko i wyłącznie z korka. Na rynku dostępne są również kubki reklamowe z podkładkami ceramicznymi, które możemy potraktować również jako przykrywkę do samego kubka.

Najbardziej popularnym dodatkiem do kubków reklamowych są łyżeczki. Łyżeczka najczęściej osadzona jest na uchu kubka, co jest dobrym rozwiązaniem. Mamy wówczas pewność, że łyżeczka nam się gdzieś nie zawieruszy, co jest ważne chociażby w pracy. Taki zestaw wręczamy osobom, które używają cukru lub mleka do kawy, jednym słowem tym, którzy lubią coś w swoim kubku pomieszać.

A więc sitka do zaparzania, podkładki, łyżeczki…Ale nie tylko te akcesoria producenci dołączają do kubków prezentowych. Ocieplacze na kubki, próbki kaw i herbat, samochodowe uchwyty na kubki, a nawet podgrzewacze pod kubek na USB. Dajmy się ponieść wyobraźni i szukajmy nie tylko kubków, ale i pomysłowych akcesoriów.